Levné stěhování Horoměřice

Provozujeme levné, rychlé a profesionální stěhovací služby pro obyvatele Horoměřic u Prahy. Máme kvalitní vybavení, rozměrný stěhovací vůz a zkušené pracovníky, kteří si poradí s jakoukoli zakázkou. Jste-li z Horoměřic, nebo se do této obce v těsném sousedství Prahy chystáte odstěhovat, obraťte se na nás – odstěhujeme vás rychle, spolehlivě a za nízkou cenu.

Stěhování za nejlepší ceny

Za stěhování Horoměřice si neúčtujeme žádné předražené ceny – dokážeme být levní a přesto si zachovat špičkovou kvalitu našich služeb. Provádíme stěhování všech typů nemovitostí – bytů, domů, kanceláří nebo jiných objektů. Nabízíme nejlepší poměr mezi výkonem a cenou – pokud si vyberete nás, ušetříte zbytečné výdaje, které byste mohli mít s jinými firmami.

Profesionální a zkušení pracovníci

Jednou z klíčových věcí u každé stěhovací firmy jsou její pracovníci. Naše společnost Stěhování Spartan má pouze zkušené, silné, ochotné a 100% profesionální stěhováky, kteří odvádí vždy a za všech podmínek perfektní práci. Stěhování s námi pro vás nebude žádným nepříjemným zážitkem, naopak uděláme vše pro to, aby proběhlo naprosto hladce a v pohodě.

Stěhování všech typů nákladů

Stěhujeme nejen nemovitosti, ale jsme tu i pro ty, jenž potřebují odstěhovat pouze určité věci – nabízíme tak např. stěhování těžkých břemen, klavírů, kopírek a jiných předmětů, jež mají vysokou hmotnost. Levné stěhování Horoměřice od společnosti Stěhování Spartan je tu pro všechny, jenž potřebují cokoli přestěhovat, ať už do sousedního města nebo do úplně jiného kraje.

Stěhování Horoměřice nonstop

Jednou z našich konkurenčních výhod je to, že jsme svým zákazníkům k dispozici nonstop – naše služby jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Za víkendy ani za svátky si neúčtujeme žádné příplatky, pouze při stěhování v nočních hodinách je sazba vyšší. Využijte naší nabídky na levné stěhování Horoměřice – ručíme vám za to, že s naší prací budete spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací