Stěhování bytů i domů z Prahy do Plzně

Čeká vás stěhování z Prahy do Plzně a zrovna hledáte, na koho se obrátit? Nechce se vám platit horentní sumy, které si řada stěhovacích firem účtuje? Máme pro vás řešení – společnost Stěhování Spartan provádí stěhování bytů i domů z Prahy do Plzně za super ceny, zároveň rychle, bezpečně a s úsměvem. Máme tým šikovných a zkušených stěhováků, kteří jsou ve svém oboru skuteční profíci.

Stěhování bytů Praha – Plzeň

Provádíme stěhování bytů z Prahy do Plzně za nízké ceny, stěhujeme byty všech velikostí a rádi přestěhujeme i vás – stačí nás jen kontaktovat a domluvíme si podrobnosti. Jsme nejen levní, ale i rychlí, ochotní a hlavně vám se vším pomůžeme, ať už jde o dodání krabic, pomoc s balením a další věci, které se stěhováním souvisejí. Jsme ti nejlepší, na koho se s žádostí o stěhování bytů Praha – Plzeň můžete obrátit.

Stěhování domů Praha – Plzeň

Stěhujeme nejen byty, ale také domy. Stěhování domů Praha – Plzeň je pro nás hračkou a stejně tak jako stěhujeme domy po Praze nebo do jiných měst, rádi vás odstěhujeme až do Plzně – stačí nám jen napsat či zavolat. Nemusíte se ničeho bát, jsme opatrní a pečliví, máme bohatí zkušenosti a samozřejmostí je vysoké pojištění, takže můžete být naprosto v klidu.

Nejlepší stěhování za nejnižší ceny

Nízká cena často signalizuje nižší kvalitu, ale jak se říká – výjimka potvrzuje pravidlo. A my jsme právě tou výjimkou. I přes velmi nízké ceny nabízíme ty nejlepší služby, ať už jde o rychlost, profesionalitu, kvalitu práce apod. Máme rozměrný vůz, kvalitní vybavení a především tým zkušených a šikovných stěhováků, kteří si poradí i s těžkými břemeny. Nebojte se nás oslovit, pokud máte jakýkoli dotaz – rádi vám na vše zodpovíme, případně rovnou domluvíme termín stěhování. Hledáte-li někoho na stěhování z Prahy do Plzně, rozhodně vás nezklameme, stejně jako další stovky klientů, kteří s našimi službami byli spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací