Stěhování skříně v Praze

Potřebujete odstěhovat vaši skříň – ať už z jedné místnosti do druhé, nebo do jiného bytu, domu, firmy apod.? Naše stěhovací společnost nabízí stěhování skříně v Praze za výhodných podmínek pro každého – držíme nízké ceny, jsme spolehliví, ke klientům máme vždy individuální přístup a naši zákazníci jsou s námi velmi spokojení – stěhování v Praze se koneckonců věnujeme už více než 10 let, takže zkušeností máme na rozdávání.

Přestěhujeme vaši skříň na jakékoli místo v Praze

Stěhování skříně v Praze provádíme po celém jejím území, takže je jedno, zda půjde jen o pár ulic nebo třeba druhý konec města. Jsme schopni vám vyhovět i s požadavkem na odstěhování mimo Prahu, záleží vše na dohodě. Máme velmi kvalitní a odolný obalový materiál – fixační a bublinkové folie, pevné lepicí pásky apod. a bohaté zkušenosti, takže nehrozí, že bychom vám váš nábytek odřeli nebo jakkoli jinak poškodili – v tomto se na nás skutečně můžete spolehnout.

V případě nutnosti provedeme opatrnou demontáž a následnou montáž

Pokud je skříň příliš těžká nebo neprojde dveřmi, provedeme její opatrnou demontáž, naložíme ji do auta a na novém místě ji zase celou smontujeme do původního stavu a umístíme tam, kam si řeknete. Nebojte se nám zavolat nebo napsat a na cokoliv se zeptat – rádi vám na vše odpovíme a případně se rovnou domluvíme na termínu vašeho stěhování skříně v Praze. Jsme tu pro vás nonstop po celý rok.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací