Stěhování trezorů Praha

Stěhování Spartan nabízí profesionální, rychle a levné stěhování trezorů v Praze – máme zkušenosti se stěhováním různých těžkých břemen a zaměřujeme se nejen na klasické stěhování po Praze, ale i na stěhování těžkých trezorů. Jsme vybaveni prostornými vozy, máme vlastní techniku, obalové materiály a oproti konkurenci vám můžeme nabídnout výhodnou cenu.

Odstěhujeme bezpečně váš trezor

Pokud se rozhodnete vybrat si naši stěhovací společnost, rozhodně toho nebudete litovat – jsme nejen levní, ale i rychlí, spolehliví a pečliví, veškeré stěhování v Praze provádíme už 10 let a máme tak spoustu cenných zkušeností, díky nimž můžeme všem klientům nabídnout ty nejlepší služby v oblasti stěhování po Praze. Budeme moc rádi, pokud si nás zvolíte a necháte stěhování trezorů nebo jiných těžkých břemen na nás – ve svém oboru jsme skutečná profesionálové.

Nabízíme nízké ceny, rychlé jednání a 100% profesionalitu

Ve srovnání s většinou konkurenčních stěhovacích firem vám můžeme nabídnout mnohem příznivější ceny za stěhování v Praze – platí to jak pro trezory a jiné těžké věci, tak i pro klasické stěhování po Praze – např. bytu, domu, pokoje nebo třeba kanceláře. Spolehnout se můžete na férové a ochotné jednání, stoprocentní profesionalitu a bezproblémový průběh stěhování – díky mnohaletým zkušenostem si dokážeme poradit i s těmi nejtěžšími břemeny.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací