Stěhování Říčany

Provozujeme stěhovací firmu, která se věnuje stěhování zejména v Praze a okolí, ale i v ostatních lokalitách Česka. Mezi nejbližší okolní města od Prahy patří Říčany, ležící v okrese Praha-východ. Máte-li o stěhování do Říčan (nebo naopak z Říčan) zájem, jsme připraveni udělat maximum pro vaši spokojenost a odstěhovat vás rychle a za výhodnou cenu.

Stěhujeme rychle a za nejlepší ceny

K největším přednostem naší stěhovací firmy patří dostupné ceny – jsme mnohem levnější než konkurence, přitom poskytujeme stejně kvalitní služby. Stěhování Říčany vám tak můžeme nabídnout za bezkonkurenční cenu, ať už se jedná o stěhování malého bytu nebo velkého domu. Myslíme na všechno, takže zajistíme i krabice, lepicí pásky, obalový materiál a další potřebné věci, nutné k hladkému průběhu stěhování.

Nabízíme nejen stěhování bytů a domů v Říčanech

Jste z Říčan u Prahy, ale potřebujete přestěhovat kancelář, firmu nebo pouze nějaké těžké břemeno? I v takovém případě jsme tu pro vás. Naše stěhovací firma provádí všechny druhy stěhování – jsme vybaveni rozměrným vozem a máme veškeré potřebné vybavení, aby stěhování Říčany proběhlo hladce a bez komplikací. Děláme např. i stěhování klavírů a jiných břemen – stačí nás kontaktovat a domluvit se.

Možnost volby mezi fixní a hodinovou sazbou

Máte-li o naše služby zájem, můžete si pro levné stěhování z Říčan vybrat mezi dvěma variantami platby – buď fixní, kdy se na ceně domluvíme předem a nebo hodinové, jež bude spočítána na konci stěhování podle toho, jak dlouhou dobu trvalo. V obou případech ale počítejte s nízkými cenami – mezi stěhovacími firmami patříme k těm nejlevnějším.

Nejlepší nabídka na stěhování do Říčan u Prahy

Chcete se odstěhovat do města Říčany u Prahy a hledáte nejlepší stěhováky? Už nemusíte hledat dál – naše firma má bezkonkurenční poměr cena/výkon a ručíme za 100% kvalitu naší práce. Naši pracovníci jsou ochotní, spolehliví a rychlí, nemusíte se tak bát žádných nepříjemností.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací