Stěhovací firma Praha

Naše stěhovací společnost se zaměřuje na stěhování nejen různých druhů nemovitostí, ale i samotných těžkých břemen, věcí, nábytku apod. Aktuálně rozšiřujeme naši působnost i do dalších koutů republiky a nabízíme tak i levné a rychlé stěhování mezi Prahou a Plzní. Ať už se tedy potřebujete přestěhovat z Prahy do Plzně nebo naopak z Plzně do hlavního města, můžete se na nás obrátit – nabídneme vám nízké ceny, rychlou práci a 100% profesionalitu a spolehlivost.

Stěhujeme byty i domy z Prahy do Plzně

Z Prahy do Plzně stěhujeme jak byty (od malých garsonek až po velké čtyřpokojové byty), tak i rodinné domy. Disponujeme rozměrným stěhovacím vozem, kvalitním vybavením a týmem zkušených stěhováků, kteří si dokáží poradit s jakýmkoli problémem a zvládnou jakoukoli zakázku. Jsme tu pro vás 365 dní v roce a oproti řadě konkurenčních firem si za víkendy ani svátky neúčtujeme žádné příplatky.

Nabízíme levné a rychlé stěhování

Naší hlavní předností jsou zejména velmi nízké ceny, vysoká rychlost naší práce, 100% profesionalita, maximální ochota a vstřícnost. Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně a děláme maximum pro jeho spokojenost. Hledáte-li tedy ideální stěhováky pro stěhování z Prahy do Plzně nebo z Plzně do Prahy, jste na té správné stránce.

Profesionální služby za super cenu

Nízká cena mnohdy značí nižší kvalitu – to ale u nás rozhodně neplatí. Za velmi příznivé ceny vám nabídneme špičkový servis a perfektní práci, za kterou vám ručíme. V naším firmě pracují pouze zkušení a šikovní stěhováci, kteří si dokáží poradit i s těmi nejtěžšími zakázkami a vždy mají spokojenost klienta na prvním místě. Na stěhování Plzeň – Praha nebo Praha - Plzeň jsme skuteční odborníci – napište nám nebo zavolejte a domluvíme se předběžně na ceně, případně si můžeme rovnou domluvit i termín stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací