Převoz věcí

Nemáte žádnou dodávku ani velké auto a potřebujete převézt věci? Společnost Stěhování Spartan nenabízí pouze samotné stěhování v Praze, ale je tu i pro všechny, kteří mají zájem o rychlý, bezpečný a levný převoz věcí. Rádi vám převezeme libovolné věci jak v rámci Prahy, tak i do jiných měst.

Provádíme bezpečný převoz věcí podle vašich požadavků

Převezeme vaše věci, ať už se jedná o lehčí drobnosti nebo těžší břemena – vždy klademe důraz na pečlivé zabalení, aby se nemohlo stát, že by se váš majetek poškodil. Naše firma, která se primárně zaměřuje na stěhování Praha, vám ráda převeze i vaše věci, které si sami nezvládnete odvézt. Nebojte se nás kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na přesných podmínkách, ceně zakázky a termínu převozu.

V případě zájmu odvezeme vaše staré věci na sběrný dvůr

Nabízíme také odvoz vašich starých a nepotřebných věcí na sběrný dvůr – můžeme vám tak odvézt třeba starou ledničku, pračku nebo jakékoli jiné vybavení domácnosti, případně firmy. Naše služby poskytujeme primárně v Praze, ale jsme schopní realizovat převoz věcí i do jiných měst v Česku. Používáme kvalitní a odolný obalový materiál a pro převoz věcí máme dostatečně velké stěhovací vozy, do nichž vše naložíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací