Stěhování Roztoky

Výběr té správné stěhovací firmy je hodně důležitý – jednak kvůli tomu, abyste si nevybrali nezkušené pracovníky, kteří by mohli třeba poškodit váš majetek, ale i kvůli ceně za práci. Rozdíly mezi jednotlivými stěhovacími společnostmi jsou docela velké a správným výběrem můžete hodně peněz ušetřit. Ideální volbou za rozumnou cenu je stěhování se společností Stěhování Spartan.

Nejlepší stěhováci pro Roztoky u Prahy

Pro všechny, jenž se do tohoto malého města na sever od Prahy chtějí odstěhovat, nebo se naopak chystají přestěhovat z Roztok, nabízí nejlepší cenu a profesionální služby naše společnost. Jsme vybavení velkým a prostorným stěhovacím autem, máme všechny potřebné obalové materiály, rudl, nářadí na montáž nábytku a další pomůcky. Stěhování Roztoky jsme schopni zrealizovat rychle, levně a se 100% profesionalitou.

Levné a rychlé stěhování Roztoky

Klíčovými výhodami naší stěhovací firmy jsou nízké ceny a rychlost stěhování. To ale neznamená horší kvalitu, naopak díky bohatým zkušenostem a týmu zkušených a ochotných stěhováků jsme ideální volbou pro jakékoli stěhování Roztoky – ať už se jedná o byt, dům, kancelář, pokoj, nebo pouze určité předměty či těžká břemena. Dokážeme zvládnout i náročnější zakázky, u nichž vás jiné firmy mohou odmítnout.

Stěhujeme nejen byty a domy, ale i kanceláře, těžká břemena i klavíry

Spektrum našich služeb zahrnuje různé druhy stěhování – zaměřujeme se zejména na stěhování bytů, ale můžete se s námi domluvit i na stěhování domu, kanceláře, nábytku, klavíru, popřípadě jiných břemen, která mají vysokou hmotnost. Stěhování Roztoky navíc provádíme i o sobotách, nedělích a svátcích, vždy zcela bez příplatku. Kontaktujte nás (po telefonu, mailem nebo přes online formulář) a rádi vám zodpovíme případné dotazy nebo se s vámi rovnou domluvíme na termínu stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací