Stěhování trezorů v Praze

Pakliže poptáváte stěhování trezorů v Praze, můžeme vám dát tu nejlepší nabídku – věnujeme se stěhovacím službám po celé Praze a naši zkušení stěhováci vám rádi přestěhují i ty nejtěžší trezory. Těžká břemena pro nás nejsou žádný problém, zvládneme odstěhovat téměř cokoliv. Zaměřujeme se zejména na stěhování v Praze, ale není problém se domluvit i na stěhování do jiné lokality mimo hlavní město.

Stěhujeme trezory v Praze – rychle, bezpečně a za dobrou cenu

Rychlé, levné, bezpečné a plně profesionální stěhování trezorů v Praze vám nabízíme po celý rok – pracujeme i o sobotách a nedělích, stejně tak i během státních svátků. V těchto dnech si navíc neúčtujeme vůbec žádné příplatky, takže nemusíte řešit, že např. v sobotu by vás stěhování vyšlo dráže – máme stále stejný ceník, příplatky jsou pouze za stěhování trezorů v nočních hodinách.

Díky bohatým zkušenostem nabízíme nejlepší služby ve městě

Naše firma má už více než desetiletou praxi v oblasti stěhování a dopravy a i díky těmto zkušenostem vám tak může nabídnout nejlepší služby za dobrou cenu – na stěhování trezorů v Praze nenajdete nikoho lepšího. Budeme moc rádi, když se přidáte k neustále se rozrůstající skupině našich spokojených klientů, které jsme přestěhovali, převezli jim věci, pomohli s montáží nábytku nebo se stěhováním jiných těžkých břemen.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací