Stěhování klavírů

Přestěhovat klavír není žádná legrace – klavíry jsou hodně těžké a patří mezi nejnáročnější věci, které se stěhují. Naše firma provozuje stěhování klavírů v Praze i okolí – poradíme si i s velmi těžkými klavíry a počítáme i se stěhováním do vyšších pater bez výtahu.

Stěhujeme i těžká břemena včetně klavírů

Většinu našich zakázek tvoří klasické stěhování Praha, nicméně přijímáme i speciální zakázky, mezi něž patří právě stěhování klavírů a jiných těžkých břemen, která vyžadují speciální podmínky a jejichž stěhování je náročnější. U nás se není čeho bát, pracujeme pečlivě, jsme spolehliví a máme zkušenosti, díky nimž si dokážeme poradit s jakýmkoli problémem.

Naší výhodou jsou nízké ceny, profesionalita a spolehlivost

Pokud nechcete dělat kompromis mezi cenou a kvalitou služby, jsme pro vás ideálním řešením – stěhování klavírů provádíme za nízké ceny, přitom si můžete být jistí absolutní profesionalitou a spolehlivostí našich pracovníků, jenž zvládnou přestěhovat i ty nejtěžší klavíry nebo jiná břemena. Finální cena je závislá jednak na váze klavíru, dále na poschodí, kam se klavír stěhuje a samozřejmě na době celého stěhování. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte, rádi vám sdělíme podrobnosti ohledně stěhování Praha a ohledně stěhování klavírů.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací