Stěhování bytu

Nejlepší, nejrychlejší a skutečně levné stěhování bytu vám zajistí naše společnost Stěhování Spartan, která se zaměřuje na stěhování bytů, domů, kanceláři nebo nejrůznějších těžkých břemen. Stěhování bytu v Praze si u nás můžete objednat telefonicky nebo vyplnit kontaktní formulář a domluvit si s námi konkrétní termín.

Váš byt přestěhujeme rychle, bezpečně a za dobrou cenu

Nemusíte si dělat žádné starosti a bát se jakýchkoli komplikací – jsme zkušení a stěhování bytu provedeme s maximální profesionalitou, rychle, bezpečně a navíc za velmi výhodnou cenu. Rádi vám dovezeme i krabice, lepicí pásky, fólie a další obalové materiály, takže se nemusíte stresovat se sháněním těchto věcí.

Na stěhování bytů v Praze jsme jedničky

Stěhování bytu po Praze prostě umíme – přistavíme dodávku přímo k vašemu domu, pomůžeme vám s balením, vše naložíme, v případě potřeby demontujeme nábytek a vše odvezeme na nové místo. Tam znovu vše vyložíme, nábytek složíme a umístíme vše tam, kam si budete přát. Stěhování bývá často pro mnoho lidí nepříjemné, my ale uděláme vše pro to, aby pro vás stěhování bylo co nejpohodlnější.

Stěhujeme byty všech velikostí

Děláme stěhování bytu všech velikostí, od malých garsonek, přes jedno až dvoupokojové byty, až po velké byty 4+1. Odstěhujeme i samostatný pokoj, záleží pouze na vás, co vše budete chtít odstěhovat. Účtujeme si nízké a férové ceny a jsme stoprocentně spolehliví. Rádi přestěhujeme i vás – stačí nás jen kontaktovat a domluvit si cenu a termín stěhování bytu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací