Rychlé stěhování Praha

Stěhování Spartan vám nabízí rychlé a levné odstěhování vašeho bytu, domu, kanceláře apod. nejen po celém území Prahy, ale i do okolních měst. Hledáte-li rychlé stěhování Praha, jste na správné adrese – s našimi službami budete určitě spokojení.

Stěhování Praha provádíme rychle, profesionálně a za dobrou cenu

Náš tým zkušených stěhováků se svojí profesi věnuje s maximální pečlivostí a s důrazem na spokojenost všech zákazníků. Velkou výhodou oproti jiným společnostem je u nás kombinace nízkých cen, 100% profesionality a zároveň rychlé práce – s námi tak při stěhování v Praze ušetříte peníze.

Neplaťte zbytečně moc – konkurenci převyšujeme jak v rychlosti, tak i kvalitě

Rozdíly v cenám jsou mezi jednotlivými stěhovacími firmami hodně velké – u nás se rozhodně nemusíte bát, že byste platili zbytečně moc. Naše rychlé stěhování Praha není pouze levné a rychlé, ale samozřejmostí je pro nás i ochotné a přátelské jednání a maximální snaha o spokojenost každého našeho klienta.

Pracujeme rychle, zároveň jsme pečliví a vše důkladně zabalíme

Klademe velký důraz na to, abychom veškerý nábytek a další předměty pečlivě zabalili a nedošlo k jejich odření nebo poškození – používáme fixační fólie, bublinkové fólie a další kvalitní materiály, které zabrání tomu, aby následkem stěhování došlo ke znehodnocení přepravovaných věcí.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací