Stěhování Praha 7

Hledáte schopné, spolehlivé, ale přitom ne příliš drahé stěhováky? V tom případě jste na té správné stránce – naše společnost nabízí levné a rychlé stěhování v Praze 7 a ostatních částech našeho hlavního města. Působíme především na území Prahy, ale své služby poskytujeme i zájemcům z jiných měst v České Republice. Jsme specialisté na stěhování v Praze a nabízíme bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem.

Rychlé a levné stěhování v Praze 7

Snažíme se stěhovat rychle a bez zbytečného zdržování, abyste nemuseli zbytečně platit příliš mnoho peněz. Zároveň jsme ale maximálně pečliví a u nás se tak nemusíte bát, že by mohlo dojít k poškození vašeho majetku během stěhování. Stěhování Praha 7 se týká všech částí z této lokality, tedy zejména Holešovice, Libeň, Bubeneč nebo Troja. Garantujeme absolutní profesionalitu a klidný průběh stěhování – po domluvě k vám dovezeme veškeré potřebné obalové materiály, včetně krabic na stěhování Praha a dalších nezbytných věcí (nemusíte si tak nic předem shánět). S námi pro vás bude stěhování příjemným zážitkem a ne noční můrou, jak tomu někdy bývá.

Stěhujeme nejen byty a rodinné domy

Kromě klasických bytů a rodinných domů stěhujeme i firemní klienty – tedy např. kanceláře, dále pak nabízíme stěhování těžkých břemen (třeba klavírů, pianin, firemních kopírek, těžkého nábytku apod.) a pokud budete chtít, můžeme vaše staré věci odvézt i na sběrný dvůr. Neúčtujeme si nic za stěhování Praha 7 o víkendech a státních svátcích, stejně tak je bez příplatku i stěhování do vyššího patra. Nabízíme férové ceny, férové jednání 100% profesionalitu. Budeme moc rádi, pokud si pro stěhování v Praze 7 vyberete právě naši společnost. V případě dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, jsme vám k dispozici na telefonu, mailu nebo přes formulář na našich webových stránkách.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací