Stěhování Praha 1

Naše společnost nabízí levné a rychlé stěhování pro všechny obyvatele městské části Praha 1. Z centra nebo naopak do centra našeho hlavního města vás dokážeme přestěhovat za nízkou cenu a s maximálním komfortem. Postaráme se o vše, co je pro stěhování v Praze 1 potřeba a zajistíme hladký průběh celé akce. Kontaktujte nás pro více podrobnějších informací, pokud máte o stěhování zájem – rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Stěhujeme v rámci celého území Prahy 1, ať už se jedná o Staré Město, Nové Město, Malou Stranu, Hradčany nebo Josefov.

Levné a rychlé stěhování v Praze 1

Neplaťte zbytečně vysoké ceny za stěhování – v Praze 1 si mnoho firem účtuje extrémně vysoké částky. U nás se můžete vždy spolehnout na 100% profesionalitu a kvalitu naší práce, zároveň jsme ale levní a rychlí. Poskytujeme komplexní služby spojeném se stěhováním v Praze 1, tedy nejen samotné stěhování bytů, domů a kanceláří, ale i montáže a demontáže nábytku, odvoz věcí do sběrného dvora nebo stěhování různých těžkých břemen (např. klavírů,kopírek, skříní apod.).

Stěhování Praha 1 bez starostí

Víme, že stěhování je pro mnoho lidí často stresující a nepříjemnou záležitostí. Pokud si vyberete nás, uděláme maximum pro to, aby stěhování proběhlo v klidu a bez jakéhokoli zbytečného stresu. Naši zkušení stěhováci si poradí i s těžkým nábytkem, rádi vám poskytnou také všechny potřebné obalové materiály, fólie, lepicí pásky atd. Máte-li zájem o předběžnou kalkulaci, stačí jen nezávazně vyplnit jednoduchý formulář na naší webové stránce a ozveme se vám s konkrétní cenovou nabídku pro stěhování v Praze 1. Kromě této městské části nabízíme stěhovací služby také v ostatních částech Prahy, rádi vás ale přestěhujeme i do vzdálenějších lokalit – stěhování za výhodné ceny poskytujeme po celém území České republiky.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací