Stěhování Praha - základní informace

Budete se stěhovat a hledáte někoho, kdo vás odstěhuje za rozumnou cenu a na koho se můžete 100% spolehnout? Pak jste na té správné stránce – naše společnost se zaměřuje na stěhování v Praze a provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří nebo různých těžkých břemen.

Rychlé a levné stěhování Praha

Našimi velkými výhodami jsou nízké ceny, rychlost a stoprocentní kvalita práce. Se stěhováním v Praze máme bohaté zkušenosti a poradíme si i s těžkým nábytkem nebo jinými břemeny (např. klavíry, pianina atd.). Rádi vám přivezeme i veškerý obalový materiál, takže si nemusíte dělat žádné starosti s přípravami a můžete vše nechat na nás.

Jsme tu pro vás 24 hodin denně

Naše stěhování Praha funguje nonstop – pokud budete potřebovat, jsme schopní vás přestěhovat v jakoukoli denní i noční dobu – plně se přizpůsobíme vašemu přání. Kdykoliv nás můžete kontaktovat prostřednictvím webu nebo elektronické pošty, jsme samozřejmě dostupní také na telefonu.

Stěhujeme v Praze byty, domy, pokoje, kanceláře atd.

V hlavním městě vám můžeme nabídnout kompletní služby – stěhujeme nejen celé byty či domy, ale i pokoje, kanceláře, trezory, pianina, klavíry či jakékoli jiné lehké či těžké věci. U nábytku provádíme i jeho demontáž montáž, samozřejmostí je umístění veškerého nábytku na vámi zvolené místo. Naše stěhování Praha působí po celém území města i jeho okolí.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací