Stěhování bytu v Praze

Jsme specialisté na stěhování bytu v Praze – do všech částí našeho hlavního města. Stěhujeme v Praze všechny byty od garsonek až po 4+1, ale i samostatné pokoje, případně dle vašeho individuálního požadavku. Stěhování v Praze od naší firmy je sázkou na jistotu – jsme zkušení, pečliví a pro naše zákazníky děláme maximum – jejich spokojenost je pro nás vždy nejvyšší prioritou.

Levné a rychlé stěhování bytu v Praze

Stěhování v Praze bývá často drahé, což ale u nás neplatí – konkurenci převyšujeme díky našim nízkým cenám, osobnímu a přátelskému přístupu a dalším výhodám. Poskytneme vám všechny potřebné obalové materiály od krabic až po fólie a lepicí pásky, pomůžeme vám s balením, provedeme demontáž a montáž nábytku, na nové adrese pak vše vybalíme, složíme nábytek a se vším vám pomůžeme. Stěhování po Praze s námi se vždycky vyplatí.

Zavolejte nám a domluvíme se na ceně a dalším postupu

Ceník služeb máme zveřejněný na našich internetových stránkách a jednou z jeho výhodu je možnost vybrat si u stěhování v Praze mezi předem danou fixní částkou nebo účtování dle hodinové úhrady – záleží na vás, kterou variantu si zvolíte. Tak či onak se ale nemusíte bát žádných přehnaných cen – jsme jedni z nejlevnějších. Pokud se pro nás rozhodnete, zavolejte nám nebo napište, stejně tak i v případě, že máte jakýkoli dotaz – rádi vám na něj odpovíme nebo poradíme.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací