Montáž/demontáž nábytku

Stěhování není jen převoz věcí z místa na místo – u velkých a těžkých věcí, jako jsou třeba skříně nebo postele, bývá často nutné je nejdříve rozmontovat a následně pak znovu složit. O to se rádi postaráme a nábytek u vás doma rozložíme a následně znovu smontujeme.

Rádi vám veškerý nábytek demontujeme a na místě znovu složíme

Montáž i demontáž nábytku je samozřejmou součástí našich služeb – rádi vám nábytek rozložíme a následně ho samozřejmě znovu složíme do původního stavu. Stěhování Spartan svým zákazníkům vše co nejvíce ulehčuje tak, abyste se sami nemuseli vůbec o nic starat.

Ušetříme vám čas a práci

Stěhování bývá pro mnoho lidí obrovský stres – pokud si ale vyberete nás, uvidíte, že vše proběhne v klidu, pohodě a naši šikovní stěhováci odvedou špičkovou práci. Pokud máte jakékoli dotazy, nebo si nejste jistí, zda využít našich služeb, kdykoliv nám napište nebo zavolejte – rádi vám na vše odpovíme a domluvíme se na případné spolupráci. Montáž i demontáž nábytku je pro nás doslova hračkou a zvládáme ji rychle, levně a přistupujeme k ní velmi pečlivě a opatrně. O kvalitě naší práce svědčí i velké množství pozitivních hodnocení od našich klientů, jež jsme v posledních letech stěhovali, především v rámci Prahy, ale i okolních měst.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací