Vyklízení bytů Praha

Naše firma se specializuje na stěhování, ale kromě něj nabízíme i další služby, mezi které patří i vyklízení. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z hlavního města, kteří si u nás mohou objednat vyklízení bytů Praha za nejlepší ceny. Náš tým stěhováků má s touto prací bohaté zkušenosti a můžete mu proto vyklízení vašeho bytu bez obav svěřit.

Levné vyklízení bytů v Praze

Pokud jste z Prahy a potřebujete vyklidit byt, případně jiný objekt, určitě se na nás neváhejte obrátit. Nabízíme levné vyklízení bytů v Praze a postaráme se o vše, co je potřeba (např. odvoz na skládku atd.) Poradíme si i s těžkými předměty a zvládneme jakoukoli zakázku bez ohledu na velikost bytu nebo jeho umístění.

Odvoz starého nábytku Praha

Máte doma starý nábytek, který už nemá žádnou cenu a chcete ho odvézt? Kontaktujte nás a postaráme se o to. Zajišťujeme odvoz starého nábytku Praha po celém území tohoto města. Máme praxi se stěhováním rozměrných břemen, takže pro nás není problém i hodně velký a těžký nábytek.

Vyklízení pozůstalostí

Společnost Stěhování Sparťan kromě běžných stěhovacích služeb nabízí také vyklízení pozůstalostí.  Potřebujete-li někoho, kdo se postará o kompletní vyklizení bytu či domu po zemřelé osobě, jste na té správné stránce. Kdykoliv nám nebo zavolejte nebo napište a domluvíme se na konkrétním termínu vyklízení bytů Praha či vyklízení pozůstalosti.

Vyklízíme nejen byty, ale i domy, sklepy nebo garáže

Provozujeme nejen vyklízení bytů Praha, ale provádíme i vyklízení dalších druhů nemovitostí, jako jsou domy, sklepní prostory či garáže. Nedělejte si zbytečné starosti a svěřte tuto práci profesionálům – zkušeným stěhovákům, kteří umějí vyklízet rychle a efektivně.

Nabízíme i vyklízení firem a kanceláří

Naše služby poskytujeme nejen běžným fyzickým osobám, ale i firemním klientům. Vyklízení firem a kanceláří v Praze si u nás můžete objednat na libovolný termín – jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací