Stěhování Velké Popovice

Středočeská obec Velké Popovice leží jen kousek od Prahy – je součástí okresu Praha-východ a do Prahy je to z Velkých Popovic jen 24 km. Obec je známá je mimo jiné svým pivovarem. Pokud se z ní chystáte odstěhovat (nebo naopak plánujete, že se do ní přistěhujete), rádi bychom vám nabídli naše profesionální stěhovací služby.

Stěhování Velké Popovice rychle a levně

Výhodou naší společnosti je, že jsme jak levní, tak i rychlí. Stěhování Velké Popovice tak dokážeme zrealizovat nejen za skvělou cenu, ale také v rychlém čase. Nic to samozřejmě nemění na kvalitě naší práce – disponujeme nejen kvalitní technikou a rozměrným stěhovacím autem, ale především týmem skvělých a zkušených stěhováků, kteří si vždy poradí s jakoukoli zakázkou.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře i těžká břemena

Služby naší firmy Stěhování Spartan jsou komplexní – stěhujeme tak nejen byty, ale i domy, kanceláře, těžká břemena, klavíry, trezory, tiskárny apod. Vždy za nejlepší ceny na trhu a s maximální pečlivostí, takže se nemusíte bát poškození vašeho majetku. Pro všechny případy jsme ale samozřejmě i pojištění, takže můžete být vždy naprosto klidní. Naši pracovníci odvádějí precizní práci a pro stěhování Velké Popovice jsou ideální volbou – pokud potřebujete více informací, nebojte se nás kdykoliv kontaktovat.

Stěhování s námi vám ušetří peníze i starosti

Vybrat si pro stěhování Velké Popovice právě naši společnost má hned několik výhod. Nejen, že tak uspoříte peníze, ale ušetříte si i starosti. Víme totiž, jak je stěhování stresující, proto vám naši stěhováci se vším pomohou, ať už jde o balení, vybalování nebo dodání potřebného materiálu – např. krabice, lepicí pásky atd. Stěhujeme navíc i o sobotách, nedělích a státních svátcích – vždy bez jakéhokoli příplatku. Ten si účtujeme pouze za noční stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací