Stěhování firem Praha

Naši stěhováci v Praze nabízejí své služby jak běžným občanům, tak i firmám – chcete-li přestěhovat vaši firmu v Praze, budeme nesmírně rádi, pokud se obrátíte právě na nás. Stěhování firem se věnujeme už mnoho let a na naši práci máme samé kladné ohlasy.

Stěhování firem v Praze je pro nás hračkou

Díky zkušenostem, kvalitním a prostorným stěhovacím vozům, týmu skvělých stěhováků a vlastnímu systému práce pro nás přestěhování jakékoli firmy není žádný problém. Jsme schopni vyhovět vašim individuálním požadavkům a provést vše rychle, bezpečně a bez komplikací. Samozřejmostí jsou pro nás služby typu demontáž a následná montáž nábytku, pečlivé zabalení všech věcí, ochrana povrchové úpravy v budově nebo zapojení elektroniky apod. Postaráme se prostě o vše, co je třeba – na stěhování po Praze jsme ta nelepší volba.

Přestěhujeme kompletně celou vaši firmu za příznivou cenu

Celou vaši firmu dokážeme přestěhovat nejen rychle, bezpečně a se vším všudy, ale kromě toho si účtujeme nečekaně nízké ceny. Možná budete sami překvapení, jak levní jsme oproti konkurenci. Pokud nechcete za stěhování po Praze zbytečně vyhazovat peníze, kontaktujte nás – ručíme vám za to, že s naší prací budete spokojeni, podobně jako ostatní firmy, které už jsme v posledních letech stěhovali.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací