Montáž/demontáž nábytku Praha

Provést montáž nábytku je pro hodně lidí obtížným úkolem a často se tak neobejdou bez pomoci. Naše společnost, která se primárně zaměřuje na stěhování v Praze, vám může pomoci s montáží a demontáží nábytku – ať už v rámci samotného stěhování po Praze nebo jako samostatnou službu. V případě stěhování je pro nás demontáž a následná montáž v novém bytě či domě naprostou samozřejmostí.

Rozmontujeme a znovu složíme váš nábytek

S námi si nemusíte dělat žádné starosti – víme, že stěhování po Praze je psychicky náročné a tak se snažíme našim zákazníkům vše co nejvíce usnadnit – provedeme opatrnou demontáž všeho, co je potřeba (např. velké skříně, postele nebo jiný nábytek, který by nešel naložit vcelku) a následně na nové adrese vše pečlivě smontujeme a uvedeme do původního stavu.

Nábytek umístíme přesně dle vašich požadavků

Samozřejmostí je u nás také to, že si můžete sami určit, jak přesně chcete jednotlivé kusy nábytku rozmístit nebo přesunout – vše umístíme přesně podle vašich požadavků. Naše firma na stěhování po Praze je ideální volbou pro každého, kdo se chce stěhovat v klidu, bez zbytečného stresu, s ochotnými a zkušenými stěhováky a to vše za výhodnou cenu. Pro jakékoli dotazy nás můžete kdykoli kontaktovat, naši stěhováci Praha jsou vám k dispozici na webu, přes mail i na telefonu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací