Levné stěhování Praha

Budete se stěhovat a hledáte někoho, kdo si za tuto službu nenaúčtuje přemrštěnou cenu? U nás vám nic takového nehrozí – provozujeme levné stěhování po celém území našeho hlavního města a stěhujeme jak byty a domy, tak i kanceláře, firmy nebo jednotlivá těžká břemena, klavíry, skříně, trezory, kopírky apod.

Stěhování Praha za velmi nízké ceny

Naše ceny jsou velmi nízké a začínají už na 300 Kč za hodinu u jednoho pracovníka. Můžete si navíc sami vybrat způsob úhrady – na výběr je buď fixní částka domluvená předem, nebo hodinová úhrada, která se následně počítá z celkové doby stěhování v Praze.

Kvalita, profesionalita a zkušenosti – na nás se můžete spolehnout

V oboru stěhování máme mnohaleté zkušenosti, díky čemuž nemusíte mít strach z toho, že by mohlo dojít k poškození nebo zničení vašeho majetku. Vše pečlivě zabalíme, aby stěhování proběhlo bez komplikací a žádná z vašich věcí nepřišla k úhoně.

Poradíme si i s těžkými břemeny

Levné stěhování Praha nabízíme nejen těm, jenž potřebují přestěhovat celý byt nebo dům, ale naše služby nabízíme i zájemcům, kteří potřebují přestěhovat jen těžké břemeno – například klavír, pianino, kopírku, skříň nebo jiné věci s vysokou hmotností. Ceník najdete na našem webu, výsledná cena se odvíjí o váhy daného břemena a patra, do kterého se stěhuje.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací