Stěhování skříně Praha

Stěhování skříně je práce jen pro silné chlapy a navíc taková skříň se obvykle nevejde do obyčejného auta. Jestliže sháníte někoho, kdo nabízí stěhování skříně v Praze, naše stěhovací firma vás zaručeně nezklame. Stěhujeme v Praze už 10 let a rádi odstěhujeme i vaši skříň, případně i další nábytek, který budete potřebovat odvézt.

Odstěhujeme vám vaši skříň nebo více skříní

Naše stěhovací auta mají velkou kapacitu a tak se do nich pohodlně vejde hned několik skříní, případně i další nábytek. Stěhujeme do všech koutů Prahy a jsme nesmírně pečliví – vše důkladně zabalíme a zajistíme, aby se nemohlo stát, že dojde k jakémukoli poškození vašeho nábytku. Na nás se prostě můžete vždy spolehnout – na stěhování v Praze jsme jedničky a přesvědčily jsme o tom stovky a stovky spokojených klientů nejen z našeho hlavního města.

V případě potřeby provedeme i její demontáž a opětovnou montáž na místě

Ani rozložit nebo složit skříň není pro většinu lidí nic jednoduchého – nechte to na nás a my vaši skříň odborně demontujeme a na místě vám ji pak zase opatrně složíme do původního stavu. Máme k dispozici i ochranné fixační a bublinkové fólie, takže je stěhování po Praze bezpečné a žádné odření nebo jiní poškození nehrozí. Máte o naši službu stěhování skříně v Praze zájem? Kontaktujte nás a nabídneme vám nejbližší možný termín.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací