Levné stěhování z Plzně do Prahy

Hledáte levné a šikovné stěhováky, kteří by vás odstěhovali z Plzně až do našeho hlavního města? Stěhovacích firem najdete na netu spoustu, často si ale účtují přemrštěné ceny nebo odvádějí nekvalitní služby. Stoprocentně spolehnout se můžete na společnost Stěhování Spartan, která nabízí mimo jiné právě stěhování z Plzně do Prahy.

Stěhování Plzeň – Praha

Stěhujeme jak byty všech velikostí, tak i rodinné domy. Díky našim nízkým cenám si nás může dovolit každý – konkurenci navíc převyšujeme nejen nižší cenou, ale i vyšší kvalitou našich služeb. Stěhování Plzeň – Praha provádíme po celý rok, včetně víkendů a státních svátků – tyto dny si navíc neúčtujeme žádný příplatek navíc. O svoje věci se rozhodně nemusíte bát – jednak jsme maximálně pečliví, navíc máme pro všechny případy uzavřeno dostatečně vysoké pojištění.

Stěhování bytů Plzeň Praha

Nabízíme vám odstěhování vašeho bytu z Plzně do Prahy – rychle, levně, bezpečně a se zkušenými a ochotnými stěhováky, kteří si poradí s jakoukoli zakázkou. Stěhujeme byty všech velikostí, od malých garsonek až po velké byty 4+1. Levné stěhování bytů je naší velkou předností – oproti konkurenci u nás ušetříte spoustu peněz. Kontaktujte nás telefonicky, mailem nebo přes webový formulář a domluvíme se na dalších podrobnostech.

Stěhování domů Plzeň Praha

Zabýváme se také stěhováním celých domů. Pokud tedy máte v Plzni dům a chcete jej přestěhovat do Prahy, jste na správném místě – naše společnost Stěhování Spartan vás odstěhuje libovolný den v roce, rychle, levně a bezpečně. Můžete se spolehnout na tým našich zkušených stěhováků, kteří se postarají o hladký průběh celé akce a pomohou vám zvládnou stěhování tak, aby pro vás nebylo zbytečně stresující. Se stěhováním domů máme velmi bohaté zkušenosti a víme, jak je celý proces náročný pro ty, kteří se stěhují – i proto se snažíme, aby vše proběhlo zcela v klidu, bez stresu a v naprosté pohodě.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací