Stěhování HK

Jste z Hradce Králové a plánujete se odstěhovat do jiného města nebo obce? Nebo je naopak metropole východních Čech místem, které se stane vaším novým domovem? V obou případech se můžete obrátit na naši stěhovací společnost – jsme specialisté na stěhování Hradec Králové a můžeme vám nabídnout nejlepší služby za bezkonkurenční cenu.

Levné stěhování Hradec Králové

Je nám jasné, že pro spoustu lidí je na první místě cena. U nás se můžete spolehnout, že za stěhování Hradec Králové zaplatíte férovou a – ve srovnání s konkurencí – nízkou cenu. Neúčtujeme si žádné příplatky za stěhování do vyšších pater, stejnou cenu máme i o víkendech nebo svátcích. Jsme vám k dispozici nonstop, ať už potřebujete přestěhovat celý byt, dům, kancelář, firmu, pokoj nebo třeba klavír či jiné těžké břemeno.

Stěhování bytů, domů, kanceláří nebo těžkých břemen

Náš tým zkušených stěhováků nabízí komplexní služby v oblasti stěhování Hradec Králové – máme rozměrný stěhovací vůz, kvalitní techniku a hlavně šikovné a zkušené pracovníky. Je jedno, jestli potřebujete přestěhovat pouze jeden pokoj, celý velký byt, dům, firmu nebo kancelář – poradíme si s každou zakázkou – rychle, spolehlivě a profesionálně. Stěhujeme i samotná těžká břemena, můžete se tak na nás obrátit i pokud potřebujete přestěhovat třeba klavír, trezor, pianino, těžkou kopírku nebo cokoli jiného, na co jsou potřeba stěhováci.

Profesionální služby za nejlepší ceny

Výhoda naší firmy spočívá zejména v tom, že za velmi nízké ceny nabízíme ty nejlepší služby – máme zkušené, ochotné a spolehlivé stěhováky, kvalitní vybavení a individuální přístup ke každému klientovi. Vyberete-li si naši společnost pro stěhování Hradec Králové, můžete se spolehnout na vstřícný přístup a pohodový průběh celé akce – se vším vám pomůžeme, zajistíme krabice, lepicí pásky a další obalový materiál, odborně a opatrně demontujeme a znovu smontujeme nábytek, v novém místě vám pak vše rozmístíme přesně podle vašeho přání. Pokud hledáte levnou, spolehlivou a prověřenou firmu na stěhování Hradec Králové, jsme ti praví – garantujeme vám, že s námi budete spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací