Stěhování HK

UPOZORNĚNÍ - STĚHUJEME POUZE Z HRADCE KRÁLOVÉ DO PRAHY NEBO Z PRAHY DO HRADCE KRÁLOVÉ !!!

Jste z Hradce Králové a plánujete se odstěhovat do jiného města nebo obce? Nebo je naopak metropole východních Čech místem, které se stane vaším novým domovem? V obou případech se můžete obrátit na naši stěhovací společnost – jsme specialisté na stěhování Hradec Králové a můžeme vám nabídnout nejlepší služby za bezkonkurenční cenu.

Levné stěhování Hradec Králové

Je nám jasné, že pro spoustu lidí je na první místě cena. U nás se můžete spolehnout, že za stěhování Hradec Králové zaplatíte férovou a – ve srovnání s konkurencí – nízkou cenu. Neúčtujeme si žádné příplatky za stěhování do vyšších pater, stejnou cenu máme i o víkendech nebo svátcích. Jsme vám k dispozici nonstop, ať už potřebujete přestěhovat celý byt, dům, kancelář, firmu, pokoj nebo třeba klavír či jiné těžké břemeno.

Stěhování bytů, domů, kanceláří nebo těžkých břemen

UPOZORNĚNÍ - STĚHUJEME POUZE Z HRADCE KRÁLOVÉ DO PRAHY NEBO Z PRAHY DO HRADCE KRÁLOVÉ !!!

Náš tým zkušených stěhováků nabízí komplexní služby v oblasti stěhování Hradec Králové – máme rozměrný stěhovací vůz, kvalitní techniku a hlavně šikovné a zkušené pracovníky. Je jedno, jestli potřebujete přestěhovat pouze jeden pokoj, celý velký byt, dům, firmu nebo kancelář – poradíme si s každou zakázkou – rychle, spolehlivě a profesionálně. Stěhujeme i samotná těžká břemena, můžete se tak na nás obrátit i pokud potřebujete přestěhovat třeba klavír, trezor, pianino, těžkou kopírku nebo cokoli jiného, na co jsou potřeba stěhováci.

Profesionální služby za nejlepší ceny

Výhoda naší firmy spočívá zejména v tom, že za velmi nízké ceny nabízíme ty nejlepší služby – máme zkušené, ochotné a spolehlivé stěhováky, kvalitní vybavení a individuální přístup ke každému klientovi. Vyberete-li si naši společnost pro stěhování Hradec Králové, můžete se spolehnout na vstřícný přístup a pohodový průběh celé akce – se vším vám pomůžeme, zajistíme krabice, lepicí pásky a další obalový materiál, odborně a opatrně demontujeme a znovu smontujeme nábytek, v novém místě vám pak vše rozmístíme přesně podle vašeho přání. Pokud hledáte levnou, spolehlivou a prověřenou firmu na stěhování Hradec Králové, jsme ti praví – garantujeme vám, že s námi budete spokojení.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací