Stěhování rodinného domu v Praze

Provozujeme rychlé a levné stěhování rodinných domů v Praze – pokud potřebujete šikovné a spolehlivé stěhováky, už víte, na koho se můžete obrátit. Přestěhujeme celý váš dům za výhodnou cenu a zajistíme hladký průběh celého stěhování – přivezeme vám i obalové materiály a se vším vám pomůžeme, abyste měli co nejméně starostí.

Stěhujeme celé rodinné domy v Praze i okolí města

Stěhování rodinného domu v Praze bývá časově náročné, je tak třeba abyste si na něj předem vyhradili dostatek času – rádi vás ale přestěhujeme i do okolních měst a obcí, stěhování děláme nejen po Praze, ale jezdíme i mimo město. Můžete si vybrat, jestli dáte přednost předem domluvené fixní ceně, nebo zda si zvolíte hodinovou úhradu za stěhování v Praze, kdy výsledná cena závisí především na době, po kterou bude stěhování probíhat (plus případná cena za obalové materiály, pokud je budete potřebovat).

Nabízíme komplexní služby – obalový materiál, demontáž a montáž nábytku a jiné

Stěhování v Praze u nás není jen samotný převoz věcí z místa na místo – budete-li mít zájem, poskytneme vám i veškeré potřebné obalové materiály, jako jsou např. velké krabice, fixační folie, lepicí pásky nebo bublinkové folie. Samozřejmostí je také demontáž a následná montáž nábytku, což bývá nutné zejména u velkých postelí nebo u některých skříní. Na stěhování rodinného domu v Praze jsme tou nejlepší volbou – kontaktujte nás pro bližší informace nebo pro domluvu na termín stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací