Stěhování pianin Praha

Zabýváme se stěhováním pianin po celé Praze – potřebujete-li vaše pianino odstěhovat na jinou adresu, kontaktujte nás a domluvíme si nejbližší vhodný termín stěhování. Naše společnost Stěhování Spartan patří k předním stěhovacím firmám v hlavním městě a stěhování po Praze provozujme již více než 10 let, za které jsme už získaly velké množství spokojených klientů, jak z řad fyzických, tak i firemních osob.

Stěhování pianin po celé Praze – rychle, levně, bezpečně

Vaše pianino vám odstěhujeme rychle, bezpečně a za dobrou cenu – s těžkými břemeny si dokážeme bez problémů poradit, kromě klavírů a pianin stěhujeme i trezory, kopírky a jiná břemena, vážící až stovky kilogramů. Stěhování po Praze provozujeme v podstatě nonstop – objednat naše služby si můžete i na víkendy, státní svátky a za příplatek dokonce i v noci – záleží jen na vás a na tom, kdy se vám to bude nejlépe hodit. Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám.

Stěhujeme nejen pianina, ale i jiná těžká břemena

Z těžkých nákladů nestěhujeme pouze pianina, ale i již zmíněné kopírky, trezory apod. - často nás tak využívají i různé malé i velké firmy, hledající levné a spolehlivé stěhování v Praze. Máme tým silných, zkušených a šikovných stěhováků, kterým se nemusíte bát svěřit váš majetek. Samozřejmostí je i to, že jsme pojištění, takže opravdu není třeba mít žádné obavy. Chcete-li se na cokoli zeptat, nebo si rovnou objednat stěhování po Praze, zavolejte nám nebo napište – budeme se na vás těšit.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací