Stěhování Praha 2

Čeká vás stěhování a tak hledáte firmu, která by vás dokázala odstěhovat, aniž byste museli platit horentní sumy? Rozdíly v cenách, ale v i přístupu jsou u jednotlivých stěhovacích firem velké a správným výběrem stěhováků můžete ušetřit spoustu peněz. Naše společnost Stěhování Spartan provádí veškeré stěhovací služby pro obyvatele městské části Praha 2 – ať už potřebujete odstěhovat dům, byt nebo třeba jen jeden pokoj, jsme tu vždy pro vás.

Levné stěhování Praha 2

Zakládáme si na tom, že si účtujeme rozumné ceny, abychom byli dostupní skutečně pro každého. Nabízíme levné stěhování Praha 2 pro všechny, kdo se z této lokality chtějí odstěhovat, stejně tak i pro ty, jenž mají naopak do Prahy 2 namířeno. Jsme nejen levní, ale i rychlí, spolehliví, ochotní a umíme se vcítit do našich klientů – víme, že stěhování je často dost stresující, proto k práci přistupujeme tak, abychom vám vše co nejvíce ulehčili a stěhování Praha 2 proběhlo v klidu a bez stresu.

Stěhování Praha 2 pro každého

Díky nízkým cenám a zaměření na různé druhy stěhování (byty, domy, pokoje, kanceláře, firmy, těžká břemena apod.) jsme skutečně prakticky pro každého, kdo má zájem o nějaký druh stěhování v Praze 2. Dokážeme si bez problémů poradit s jakoukoli zakázkou, včetně těch, kde se jedná o hodně těžké náklady. Jsme vybavení rozměrným stěhovacím vozem, veškerým potřebným náčiním a hlavně zkušeným týmem profesionálních stěhováků, kteří vědí, jak na to.

Profesionální stěhování Praha 2

Naše služby jsou 100% profesionální – v oboru působíme už pěknou řádku let a za tu dobu jsme přestěhovali velké množství spokojených zákazníků nejen z Prahy, ale i z mnoha dalších měst a obcí v Česku. Pokud máte zájem o stěhování Praha 2, kdykoliv nás kontaktujte – stěhujeme po celý rok, 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. S výjimkou stěhování v noci u nás navíc neplatíte žádné příplatky, víkendy i svátky jsou za stejnou cenu jako všední dny.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací