Stěhování Kladno

Máme tu nejlepší nabídku pro všechny, kteří shánějí stěhování do Kladna nebo z Kladna. Jsme stoprocentní profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a nabízíme kvalitu, spolehlivost a nízké ceny našich služeb.

Nejlepší stěhování Kladno za super cenu

Stěhování Kladno realizujeme na nízké ceny se zachováním nejvyšší kvality – jsem rychlí, pečliví a máme zkušenosti z nejrůznějších zakázek jak v Praze, tak i jiných koutech naší země. Ceny naleznete na našich stránkách, případně se nebojte nás kdykoli kontaktovat – telefonicky, mailem nebo přes webový formulář.

Stěhujeme vše, od pokojů, přes byty až po velké domy

Stěhování Kladno nabízíme v podstatě všem – ať už si stěhujete jen pokoj, celý byt, velký rodinný dům, kancelář, firmu nebo pouze jednotlivá břemena – skříně, klavíry a jiné těžké předměty. Napište nám předem podrobnosti a my vám sdělíme předběžnou cenu zakázky.

Rádi vám poskytneme krabice, balicí materiál, lepicí pásky apod.

Žádné papírové krabice, fólie, pásky ani jiné věci máte nemusíte – vše máme k dispozici a rádi vám potřebné pomůcky poskytneme. Stěhování Kladno provádíme tak, abyste měli co nejméně starostí a nemuseli se téměř o nic starat – vše uděláme za vás a nemusíte se tak zbytečně nervovat.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací