Stěhování bytu Praha

Specializujeme se na stěhování bytu Praha – odstěhujeme vám celý váš byt rychle, levně a postaráme se o to, abyste měli co nejméně starostí – pomůžeme vám vše zabalit, dodáme obalové materiály, zapůjčíme papírové krabice, demontujeme nábytek a v novém bytě ho znovu složíme samozřejmě vše rozmístíme podle vašeho přání.

Stěhování bytu Praha od skutečných profesionálů

Na stěhování Praha jsme skuteční profíci – víme, že pro spoustu lidí je stěhování hodně nepříjemné, takže se vždy snažíme jim tento akt co nejvíce ulehčit, aby měli co nejméně starostí. Kromě toho jsme skutečně levní, pracujeme rychle a za práci o víkendech nebo svátcích si neúčtujeme nic navíc. Vybrat si pro stěhování v Praze nás se prostě vyplatí každému.

Přijedeme k vám do jakéhokoli kouta našeho hlavního města

Potřebujete odstěhovat z Prahy 1 na Černý Most? Nebo z Hájí na Zličín? Je úplně jedno, ze které části naší metropole jste – stěhování Praha provádíme po celém území města, včetně všech okrajových lokalit nebo sousedních obcí. Určitě se neostýchejte nám napsat nebo zavolat – zodpovíme vaše dotazy a můžeme se případně rovnou domluvit na termínu vašeho stěhování.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací