Levné stěhování Zdiby

Stěhovacích firem v Praze a okolí je spousta, ale jen těžko vám někdo nabídne tak výhodné podmínky jako my. Stěhování Spartan přináší levné, rychlé a spolehlivé stěhování Zdiby pro všechny, jenž se z nebo do této obce, ležící pouhých 9 km na sever od centra Prahy, chtějí stěhovat.

Levné stěhování Zdiby za super ceny

Už dlouhodobě patříme k jednoznačně nejlevnějším stěhovacím firmám v Praze – na našem webu najdete orientační ceník služeb, jinak si můžete vybrat mezi fixní a hodinovou formou úhrady. Nejsme ale pouze levní – jsme také velmi rychlí a hlavně pracujeme pečlivě, takže se nemusíte bát, že by se vám cokoliv poškodilo nebo odřelo. Kdyby ale náhodou k něčemu takovému došlo, máme uzavřeno pojištění s vysokým krytím, takže strach mít skutečně nemusíte. Levné stěhování Zdiby nabízíme všem, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

Stěhujeme rychle a bezpečně – na nás se můžete spolehnout

Jak už bylo řečeno, stěhujeme nejen levně a rychle, ale i bezpečně – při stěhování balíme nábytek do fixačních fólií a vždy ho pečlivě zajistíme, aby nemohlo dojít k jeho odření či jinému poškození. Naši stěhováci jsou nesmírně pečliví a díky bohatým zkušenostem si poradí i s náročnými zakázkami. Na levné stěhování Zdiby tak nenajdete nikoho lepšího.

Zkušený tým stěhováků si poradí i s náročnými zakázkami

Zvládáme i stěhování velmi těžkých břemen, jako jsou např. trezory, velké firemní kopírky nebo klavíry. Máme vlastní systém, jak tyto věci bezpečně přestěhovat a zkušenosti s mnoha klienty ze všech koutů Česka. Vyberte si pro levné stěhování Zdiby právě nás – jsme si jistí, že budete spokojení stejně jako naši ostatní klienti. V poměru cena-výkon jsme absolutní jedničky, u nás rozhodně neutratíte víc, než je nutné. Zejména oproti některým konkurenční firmám v Praze jsme několikanásobně levnější.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací