Stěhování Praha 13

Čeká vás stěhování a lokalitou, kam se budete stěhovat, je Praha 13, jedna z nejkrásnější částí našeho hlavního města? Nebo se naopak z Prahy 13 budete stěhovat jinam, ať už v rámci Prahy nebo zcela mimo město? V obou případech jsme tu pro vás – naše společnost Stěhování Spartan přináší nabídku stěhování Praha 13 za nejlepší ceny, rychle a profesionálně.

Levné stěhování Praha 13

Víme, že pro mnoho lidí je klíčovým faktorem při volbě stěhovací firmy cena jejích služeb. U nás se můžete spolehnout na velmi nízké ceny, které navíc platí nejen ve všední dny, ale i o víkendech a státních svátcích. Rádi vás odstěhujeme kdykoliv budete potřebovat, naše stěhovací firma je v provozu 365 dní v roce a 24 hodin denně. Hledáte-li levné stěhování Praha 13, jste na té správné stránce.

Stěhování Stodůlky a Nové Butovice

Stěhujete se do Stodůlek nebo Nových Butovic? V takovém případě jsme pro vás ideálním řešením. Sídlíme přímo v Praze a máme bohaté zkušenosti se stěhováním v těchto lokalitách. Stěhování Praha 13 se týká jak bytů, tak i domů, kanceláří, firem, ale třeba i menších zakázek, jako jsou těžká břemena nebo klavíry. Odstěhujeme vás rychle, levně a s úsměvem – ať už se stěhujete do Prahy 13 nebo máte namířeno opačným směrem.

Komplexní stěhovací služby v Praze 13

Poskytujeme kompletní služby v oblasti stěhování v městské části Praha 13. V případě, že budete mít o stěhování Praha 13 zájem, kontaktujte nás a domluvíme se na konkrétním termínu a čase, rádi vám upřesníme i cenu zakázky. Se vším vám pomůžeme, zajistíme veškeré krabice na stěhování Praha, obalové materiály, fixační fólie a další pomůcky, pomůžeme vám s balením i vybalováním, profesionálně demontujeme a znovu smontujeme váš nábytek. Uděláme maximum pro vaši spokojenost, tak aby stěhování Praha 13 proběhlo naprosto hladce a bez zbytečného stresu.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez auta pracovnik pracovník 500 Kč / hod
auto + pracovnik řidič 800 Kč / hod
auto + pracovnik pracovník 900 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovníci 1000 Kč / hod
auto + pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci 1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací