Stěhování rodinného domu Praha

Stěhovat se není pro většinu lidí nic příjemného, pokud se ale obrátíte na nás, uděláme maximum pro to, aby pro vás nijak nepříjemné nebylo. Naši pracovníci jsou zkušení (jsme na trhu už 10 let), ochotní a jsou to skuteční profesionálové, na které se můžete plně spolehnout.

Levné, rychlé a spolehlivé stěhování rodinných domů

Stěhování rodinných domů v Praze bývá často drahé, u nás tomu tak ale není – naše služby jsou cenově příznivé, navíc jsme rychlí, naprosto spolehliví a pečliví. Máme velká stěhovací auta s dostatkem prostoru, zkušené pracovníky a nabízíme stěhování Praha pro každého, kdo hledá 100% kvalitu za rozumnou cenu. Za dobu, co se stěhování věnujeme, už jsme získali nepřeberné množství kladných referencí a vážíme si každé zpětné vazby.

O vše se postaráme, včetně obalového materiálu

Stěhování rodinného domu je často velký stres – pokud si ale vyberete nás, žádný stres vás nečeká. O vše se totiž postaráme – dovezeme vám krabice, pomůžeme se zabalením vašich věcí, vše pečlivě zabalíme, včetně fixačních a bublinkových fólií, takže nehrozí, že by se vám cokoli poškodilo. Samozřejmostí je i to, že co bude potřeba, tak u vás demontujeme a v novém domě znovu celé složíme, stejně tak vám rozmístíme nábytek přesně dle vašeho přání. Stěhování Praha od naší firmy je nejlepším řešením pro všechny, jenže hledají levné, rychlé, ochotné a spolehlivé stěhováky, kteří svoji práci odvádí na 100 %.

/nase-sluzby/

Levné ceny

Bez autapracovnik pracovník500 Kč / hod
auto+pracovnik řidič800 Kč / hod
auto+pracovnik pracovník900 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovníci1000 Kč / hod
auto+pracovnik pracovnik pracovnik pracovníci1300 Kč / hod

  • 777 082 111

logo-pojistovna

Uvedené ceny jsou bez DPH | Cookies zásady | Vyklízení Praha

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Stěhování Spartan je ochranou známkou:
® č. přihlášky: 541981, číslo zápisu: 364746, ÚPV www.stehovani-spartan.cz | Mapa stránekInformace | Vytvořila firma IT Partner

K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informací